ATO Помощь
Магазин пуговка
Среда 20 Марта 2019

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

 
СТО

alt

12 квітня у Новгороді-Сіверському в районному будинку культури відбулось відкриття фестивалю національних фільмів "Дивись українське". Розпочався він з Державного Гімну України.

 

 

 

 

 

alt

В офіційному відкритті взяли участь міський голова Олег Бондаренко, заступник голови РДА Неля Чугаєва, голова ГО "Учасники АТО Новгород-Сіверщини" Іван Мельник, голова Чернігівської регіональної творчої спілки кінематографістів та пов’язаних з кіномистецтвом митців "Чернігівська творча майстерня" Вадим Антошин.

 

 

 

 

Під час урочистостей міський голова та заступник голови РДА вручили квіти матерям, сини яких загинули в АТО. Віра Бондаренко, яка втратила свого сина Валерія Бондаренка на початку антитерористичної операції на Сході країни у 2014 році, подякувала організаторам даного фестивалю та представникам влади за те, що родини загиблих не забувають, запрошують на патріотичні заходи. 

alt

Хвилиною мовчання згадали сьогодні і тих захисників, хто поклав своє життя, борючись за незалежність України. 

Показ фільмів триватиме два дні – 12, 13 квітня. За цей час глядачі мають можливість переглянути 4 фільми – "Кіборги", "Червоний", "Іван Сила" та "Нескорені духом".

 

 

 

 

Джерело: http://ns-mrada.cg.gov.ua/index.php?id=294415&tp=0 

 

Объявления